Tabliczki BHP

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-9 z 69

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-9 z 69

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Tabliczki BHP są jednym z podstawowych środków zapobiegających niebezpiecznym w skutkach zdarzeniom i wypadkom, wynikającym z nieprzestrzegania zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Przepisy obowiązujące w Polsce stanowią o obowiązku stosowania tabliczek BHP w obiektach użyteczności publicznej, zakładach pracy oraz ciągach komunikacyjnych. Najczęściej tabliczki BHP są stałym elementem oznakowania, jednak niektóre z nich mają charakter tymczasowy - na przykład stosowane w trakcie wykonywania prac stanowiących zagrożenie dla osób niepowołanych lub nieostrożnych. Odpowiedzialność prawna spoczywająca na zarządzających obiektami oraz przestrzeniami, w których tabliczki BHP spełniają ważne funkcje, sprawia, że zapotrzebowanie na ten asortyment stale rośnie. Sprzedaż znormalizowanego oznakowania BHP to jeden z ważnych obszarów działania naszego sklepu. Staramy się, aby nasi klienci mieli dostęp do trwałych i zdatnych do długotrwałego użytkowania tabliczek dostępnych po przystępnej cenie. W naszej ofercie znajdą Państwo:

  1. Tabliczki informacyjne - w tej grupie oznakowania oferujemy bardzo szeroki wachlarz tabliczek informujących o funkcjach oznakowanych przestrzeni lub pomieszczeń. Do grupy tabliczek informacyjnych można również zaliczyć oznakowanie pozwalające na określenie możliwych do zaistnienia zagrożeń w danym obszarze oraz o sposobie uniknięcia urazów lub nawet śmierci.
  2. Tabliczki ostrzegawcze - stanowią one największą grupę tabliczek. Najczęściej są wyposażone w czytelne i proste elementy graficzne wzbogacone o krótki i rzeczowy opis. Pozwala to na szybkie zidentyfikowanie ewentualnego zagrożenia oraz działanie umożliwiające uniknięcie niebezpieczeństwa. Tabliczki ostrzegawcze są dwukolorowe - czarna grafika i napisy na żółtym tle. Dzięki temu są czytelne z odpowiedniej odległości i z dala wyróżniają się na tle otoczenia. Bardzo duża grupa tabliczek ostrzegawczych została przygotowana z myślą o zastosowaniu w ciągach produkcyjnych zakładów przemysłowych, jako elementy ostrzegawcze montowane na korpusach maszyn i urządzeń elektrycznych i mechanicznych, a także w ciągach komunikacyjnych.
  3. 3) Oznakowanie - jest to grupa tabliczek o przeznaczeniu informacyjnym w szerokim zakresie stosowania. Najczęściej służą one określeniu funkcji pomieszczeń lub urządzeń, a nie informują o zagrożeniach wynikających z ich pracy.

W trosce o zaspokojenie potrzeb naszych klientów staramy się, aby oferowane przez nas tabliczki BHP były trwałe i długo spełniały swoją funkcję. Większość naszych tabliczek została wykonana ze spienionego PCV, które poddaje się długotrwałemu użytkowaniu oraz jest łatwe w konserwacji i utrzymaniu czystości.

Copyright © 2018 Fabrykanaklejek.pl