Naklejki ADR

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-9 z 90

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-9 z 90

na stronę
Ustaw kierunek malejący

Sklep fabrykanaklejek.pl posiada w ofercie sprzedażowej w dobrej cenie, tanie nalepki ostrzegawcze ADR zgodnie z aktualnymi przepisami Umowy ADR. Znaki ostrzegawcze ADR, etykiety informacyjne ADR, nalepki ostrzegawcze ADR, oznakowanie ostrzegawcze ADR, oraz piktogramy ostrzegawcze na opakowania zawierające substancje niebezpieczne ADR są ściśle odwzorowane pod względem koloru, symboli i formatu ze wzorami przedstawionymi w przepisach ADR. Innymi słowy, nasza firma troszczy się o to, aby wszelkie oznakowania substancji niebezpiecznych ADR przez nas produkowane - były aktualizowane zgodnie z wydaniami przepisów ADR na bieżąco.

Nasza firma w największej trosce o swojego Klienta zdaje sobie sprawę, jak istotne jest odpowiednie oznakowanie ku osiągnięciu całkowitego bezpieczeństwa w codziennym funkcjonowaniu m.in. w transporcie drogowym. Odpowiednie oznakowanie infmormujące przez niebezpieczeństwem przy użyciu naklejek ADR jest niezwykle ważne! To samo dotyczy zgodnego z przepisami oznakowania opakowań zawierających substancje niebezpieczne. Oprócz standardowej oferty na naklejki ADR, Fabryka Naklejek wykonuje również oznakowania na specjalne zamówienie klienta - jeśli nie znalazłeś chcianego wzoru w naszej ofercie sprzedaży, zamów własny! Cena się nie zmieni. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą, w której posiadamy najwyższej klasy naklejki ADR.

  • Naklejka ADR (informacje szczegółowe): NALEPKA ADR SUBSTANCJE I PRZEDMIOTY WYBUCHOWE KLASY 1
  • Materiał: Folia PP
  • Druk: druk fleksograficzny

Oznaczenia ADR są wykonane na Folii PP odpornej na działanie warunków atmosferycznych, olejów, smarów, kwasów, soli i alkaliów.
Tytuł klasy 1 obejmuje: materiały wybuchowe: materiały stałe lub ciekłe ( lub mieszaniny materiałów) mogące w wyniku reakcji chemicznej wydzielać gazy o takiej temperaturze i ciśnieniu i z taką prędkością, że mogą powodować zniszczenia w otaczającym środowisku. Materiały pirotechniczne: materiały lub mieszaniny materiałów przewidziane do wytwarzania efektów cieplnych, świetlnych, dźwiękowych, gazu lub dymu lub kombinacji tych efektów w wyniku bezdetonacyjnej, samopodtrzymującej się egzotermicznej reakcji chemicznej: przedmioty wybuchowe: przedmioty zawierające jeden lub więcej materiałów wybuchowych lub materiałów pirotechnicznych: materiały i przedmioty niewymienione powyżej, które wytwarza się w celu uzyskania efektów praktycznych, sposobami wybuchowymi lub pirotechnicznymi.

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas ważne, niech będzie ważne również i dla Ciebie. Nie czekaj, wejdź na naszą stronę fabrykanaklejek.pl i dokonaj zakupu spośród szerokiej gamy znaków ostrzegawczych. Naklejki ADR czekają - u nas szybko i tanio!

Copyright © 2018 Fabrykanaklejek.pl