Zakaz wstępu ze zwierzętami

Już od 0,90 zł
W magazynie
SKU
zwierzętami-1

Naklejka z opisem Zakaz palenia tytoniu i papierosów elektronicznych. Naklejka posiada wzmocniony klej oraz występuje w wymiarach: 52x74mm, 100x148mm, 200x296mm. Drukujemy na foliach najlepszej jakości takich firm jak: Oracle, Avery, oraz 3M.

Produkowane przez nas znaki są zgodne z normą PN-N-01256-03:1993 oraz PN-EN ISO 7010:2012
 

      Druk UV charakteryzuje się najwyższą odpornością mechaniczną, jest odporny na rozpuszczalniki, benzyny, oleje, smary dodatkową zaletą są ekologiczne właściwości farb: brak związków organicznych (VOC-free), brak wydzielanego ozonu (ozon-free), brak zanieczyszczeń powietrza (non-HAP), energooszczędny proces utrwalania druku w technologii UV-LED.

  Farby do produkcji charakteryzują siê brakiem szkodliwych związków lotnych, nie zawierają cykloheksanonu. Są praktycznie bezwonne, co podnosi komfort pracy z nimi. Przyjazne dla środowiska naturalnego. Spełniają normy REACH oraz RoHS

Naklejka z zaokrąglonymi rogami. Naklejka zawsze odkleja się od rogów, brak ostrych krawędzi zwiększa wytrzymałość mechaniczną naklejki.

Ostre rogi naklejki.

Folia markowa firmy Oracal, Avery, Mactack, Jack, Tuprint.

 

 

Na indywidualne zamówienie istnieje możliwość dobrania innego rodzaju folii.

Folia z wzmocnionym klejem, mocniejszym niż standardowy,sprawdza się w produkcji naklejek na kontenery, skrzynki lakierowane proszkowo ect.

Folia ekonomiczna, z najlepszą ceną na rynku.

Ekologiczne folie matowe produkowane w Polsce nie zawierające PCV,  jakość trwałość na takim samym poziomie co folie tradycyjne. Produkcja w POLSCE zmniejsza ślad węglowy spowodowany transportem.

Folia matowa, dobrze sprawdza się w zastosowaniach wewnątrz budynków przy sztucznym oświetleniu nadaje bardziej prestiżowy charakter produktom.  

Folia błyszcząca najpopularniejsza na rynku

 

 

 

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Zakaz wstępu ze zwierzętami
Twoja ocena
Copyright © 2013-present Magento, Inc. All rights reserved.