Uziemienie. Naklejka żółta fi 16mm arkusz 50 szt

Już od 5,00 zł
W magazynie
SKU
fi 16-1

Uziemienie. Naklejka w/g normy DIN 40011 2B16-10, RoHS II fi 16 mm. Naklejka posiada wzmocniony klej. Sprzedawana jest w arkuszach. W akruszu znajduje się  50 szt naklejek wyciętych w obrysie.

Drukujemy na foliach najlepszej jakości takich firm jak: Oracle, Avery, oraz 3M

      Druk UV charakteryzuje się najwyższą odpornością mechaniczną, jest odporny na rozpuszczalniki, benzyny, oleje, smary dodatkową zaletą są ekologiczne właściwości farb: brak związków organicznych (VOC-free), brak wydzielanego ozonu (ozon-free), brak zanieczyszczeń powietrza (non-HAP), energooszczędny proces utrwalania druku w technologii UV-LED.

  Farby do produkcji charakteryzują siê brakiem szkodliwych związków lotnych, nie zawierają cykloheksanonu. Są praktycznie bezwonne, co podnosi komfort pracy z nimi. Przyjazne dla środowiska naturalnego. Spełniają normy REACH oraz RoHS

Naklejka z zaokrąglonymi rogami. Naklejka zawsze odkleja się od rogów, brak ostrych krawędzi zwiększa wytrzymałość mechaniczną naklejki.

Ostre rogi naklejki.

Folia markowa firmy Oracal, Avery, Mactack, Jack, Tuprint.

 

Na indywidualne zamówienie istnieje możliwość dobrania innego rodzaju folii.

Folia z wzmocnionym klejem, mocniejszym niż standardowy,sprawdza się w produkcji naklejek na kontenery, skrzynki lakierowane proszkowo ect.

Folia ekonomiczna, z najlepszą ceną na rynku.

Ekologiczne folie matowe produkowane w Polsce nie zawierające PCV,  jakość trwałość na takim samym poziomie co folie tradycyjne. Produkcja w POLSCE zmniejsza ślad węglowy spowodowany transportem.

Folia matowa, dobrze sprawdza się w zastosowaniach wewnątrz budynków przy sztucznym oświetleniu nadaje bardziej prestiżowy charakter produktom.  

Folia błyszcząca najpopularniejsza na rynku

 

 

 

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Uziemienie. Naklejka żółta fi 16mm arkusz 50 szt
Twoja ocena
Copyright © 2013-present Magento, Inc. All rights reserved.