Psy zaprzęgowe

... Psy zaprzęgowe to nasza pasja...

Nasze psy startują n a zawodach psich zaprzęgów ...

Nasze psy biorą udział w reklamch telewizyjnych...

Nasze psy pracują....

 

https://youtu.be/J3vchpFCaIg

Psie zaprzęgi to niesamowita atrakcja podczas imprez dla firm.  Organizujemy wyprawy psimi zaprzęgami , eventy dla firm, wyprawy dla grup zorganizowanych i wycieczki rodzinne, wieczory kawalerskie, wieczory panieńskie, urodziny.

Atrakcje zimowe na imprezy firmowe w górach

Niebieskie oczy, mroźna Syberia, psy Północy- takie i inne skojarzenia w głowach mijanych przechodniów budzi widok spacerującego lub biegajacego Husky. Uwielbiany za piękny wygląd, niezależny charakter, inteligencję i zapał. To wszystko czyni z Husky miłego towarzysza i zdolnego do dużego wysiłku pracownika.

Pierwotny pies był przede wszystkim myśliwym. Dzięki gęstej sierści (wzbogaconej o dodatkową warstwę puchu, chroniącego przed wiatrem i mrozem), krótkim uszom (mającym zapobiec szybkiej utracie ciepłoty ciała), oraz twardym poduszkom łap idealnie znosił klimat Alaski.

 

 

Dawniej psie zaprzęgi wykorzystywane były głównie do przewozu ludzi i wyposażenia na trasach syberyjskich i arktycznych. Był to niezawodny środek lokomocji ze względu na znaczną odporność tych psów na surowe warunki klimatyczne, małe wymagania co do pielęgnacji oraz duże zdyscyplinowanie.

Obecnie psie zaprzęgi wykorzystywane są w sporcie i rekreacji. Siberian Husky to pies przyjaciel dla ludzi aktywnych, którzy lubią uprawiać sporty zimowe.

Dla firm proponujemy różnego rodzaju imprezy integracyjne z udziałem psich zaprzęgów. Zapraszamy do udziału w licznych konkurencjach, zabawach oraz wyścigach. Dla amatorów białego szaleństwa, oprócz psich zaprzęgów zimą  na saniach oferujamy w okresie wiosennym i jesienym przejazdy na wózkach . Na życzenie klienta łączymy wycieczki na skuterach z psimi zaprzęgami. Zależy nam na tym, aby wyprawy te łączyły w sobie wiele atrakcji. Program dopasowujemy do potrzeb i oczekiwań klienta, gwarantując przy tym świetną zabawę.

Działamy samodzielnie bądż na zasadzie współpracy z większymi firmami typu team-bulding jako jedna ze stacji w większych projektach.

Zajęcia odbywają się bez względu na pogodę, także bez śniegu (sanie zamieniamy na wózek).

Proponujemy krótkie przejażdżki oraz dłuższe wyprawy (także etap nocny).

 

W programie podstawowym posiadamy:

 

  • swojenie się z psami, poznanie informacji na temat psów zaprzęgowych, nauka ubierania szelek i przygotowania zaprzęgu do jazdy
  • przejażdżki psim zaprzęgiem po wyznaczonej trasie
  • samodzielne kierowaniem zaprzęgiem po wyznaczonej trasie
  • jazdę na czas
  • konkurencję ciągnięcia sanek (wózka) przez zawodników na czas
  • zabawę z psami itp

Ilość zaprzęgów zależna jest od wielkości grupy.

Działamy na terenie całego kraju.

Kontakt: marketing@fabrykanaklejek.pl


Lokalizacja: Lubliniec, Lądek Zdrój, Bielice, Stronie Śląskie, Wisła, Zakopane, Ustrzyki Dolne, Białka Tatrz., Szczyrk, Istebna, Kotlina Kłodzka , Zawoja, Kraków, Krynica Zdrój, Piwniczna, Wierchomla, Tylicz

Copyright © 2013-present Magento, Inc. All rights reserved.